تخت خواب بادی دو نفره اينتكس

64436

محصول جدید

تخت خواب بادی دو نفره با تکنولوژی جدید فیبر  و ساخته شده از سه لایه پی وی سی می باشد.

این محصول موجود نیست

18,000,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

تخت خواب بادی دو نفره اینتکس یکی از بهترین و جدید ترین تخت خواب های بادی دو نفره با رویه جیر می باشد. چنس این تخت خواب بادی همانند دیگر تخت خواب های بادی از مخمل فوتر می باشد. جنس زیر و دور تخت از پی وی سی است.تخت خواب بادی دو نفره به همراه پمپ برقی متصل به تخت خواب است که در عرض کمتر از 3 دقیقه پر و خالی می شود. تخت خواب بادی دو نفره طوسی رنگ در قسمت فوقانی تخت بر آمدگی دارد که به عنوان بالش نیز قابل استفاده می باشد و در هنگام خوابیدن بالش شما سر نمیخورد و به دلیل اینکه جنس رویه از مخما می باشد تعریق نیز نمیکنید. تخت خواب بادی به دلیل وزن کم به راحتی با ساک مخصوص جابجا می شود و هر جایی با خود می توانید حمل کنید.

طول : 203 سانتي متر
عرض : 152 سانتي متر
ارتفاع : 42 سانتي متر
تحمل وزن : 300 كيلوگرم
وزن : 7.5 كيلوگرم

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

تخت خواب بادی دو نفره اينتكس

تخت خواب بادی دو نفره اينتكس

تخت خواب بادی دو نفره با تکنولوژی جدید فیبر  و ساخته شده از سه لایه پی وی سی می باشد.

نقد و بررسی تخت دو نفره

تخت دو نفره بادی بالش دار  با فن آوری فیبر  ساخت شده است و مورد استفاده در داخل و خارج خانه می باشد. راحت تر و با دوام تر از یک تخت بادی سنتی،  تخت خواب بادی (تکنولوژی فیبر) از الیاف پلی استر با مقاومت بالا تشکیل شده است. بر خلاف ساخت و ساز تخت خواب بادی قدیمی، الیاف سنتز در طول زمان کشش نمی آید، در نتیجه طول عمر بیشتری دارند.در ادامه به بررسی  تخت خواب بادی  دو نفره می پردازیم.

طراحی و ارگونومی ساخت

طراحی و ساخت این تخت خواب بادی مانند همه تخت خواب های بادی می باشد و به صورت مستطیل شکل  و بسیار خوش فرم است. این تخت خواب بادی دو طبقه ای طراحی شده است و مزیت این تخت قسمت نشین گاه تخت خواب می باشد که در هنگام خواب سر نمیخورید. و خطوط موازی این تخت باعث می شود هوا در بین خطوط رد و بدل شود و مانع تعریق بدن شما می شود. علاوه بر این دیگر مزیت این تخت خواب بادی بالش سرخود می باشد که در قسمت فوقانی تخت برآمدگی دارد که به طور اتوماتیک که تخت خواب باد میشود بالش بادی نیز باد می شود.

جنسه بدنه

جنس بدنه تخت خواب بادی دو نفره بالش دار  از پی وی سی سه لایه می باشد. جنس بدنه یکی از مهمترین ویژگی های یک محصول است. تخت خواب بادی دو نفره از دو نوع جنس ساخته شده است که جنس رویه این تخت خواب بادی از مخمل فوتر می باشد و ضد تعریق است . جنس دور و زیر این تخت خواب از پی وی سی می باشد و در برابر آب نیز مقاوم است.

ابعاد

ابعادی که تخت دو نفره مشکی بالش دار دارد برابر ( طول 203 سانتی متر عرض 152 سانتی متر ارتفاع 42 سانتی متر ) است. این ابعاد  برای استراحت و خوابدو نفر بسیار مناسب است. همه این ابعاد اندازه گیری خارجی این تخت می باشد. ارتفاع 42 سانتی متر از کف تخت خواب تا سطح رویه جیر تخت خواب بادی دو نفره می باشد. تحمل وزن تخت خواب بادی 272 کیلوگرم می باشد و طبق استاندارد شرکت اینتکس است.

نحوه راه اندازی تخت خواب بادی

راه اندازی تخت خواب بادی دو نفره بالش دار بسیار آسان است. ابتدا تخت خواب را از جعبه خود در بیاوردید و در سطحی صاف و بدون اشیای تیز و برنده پهن کنید. پمپ بادی متصل به تشک را به برق متصل کنید و آن را روشن کنید که کمتر از سه دقیقه تخت خواب بادی شما باد می شود. لازم به ذکر است که پمپ برقی باد متصل به تخت به شکل اهرم گرد است که سه حالت دارد باد کردن خالی کردن و خاموش کردن. برای پمپاژ اهرم را به راست بچرخانید تا جایی این حرکت ادامه پیدا کند که تخت حالت ظاهری خود را بگیرد و صدای پمپ تغییر کند کافی می باشد. اما برای خالی کردن باد این تخت خواب اهرم را به سمت چپ بچرخانید وقتی مکش تمام شد به راحتی تخت خواب را تا کنید و جمع کنید.

مراقبت و نگهداری

مراقبت و نگهداری از تخت خواب دو نفره بالش دار طوسی دور نمودن از هرگونه شی تیز و برنده می باشد. همچنین نباید روی تخت خواب بادی پرش یا جامپ کرد زیرا باعث ترکیدن شبکه های داخلی تخت خواب می شود. رعایت این دو مورد عمر تخت خواب بادی شما را افزایش می دهد و سال ها می توان از تخت خواب بادی خود استفاده کنید. و برای تمیز نگه داشتن روی این تخت می توانید یک روکش پارچه ای نیز روی تخت بکشید.

جمع بندی

با توجه به ویژگی هایی که در بالا ذکر شد مانند بالش سرخود ، ضد تعریق بودن، وزن بسیار کم و تحمل وزن بسیار بالا می توانند گزینه مناسبی برای تمامی افراد خانواده باشد. این تخت خواب بادی دو نفره محصول جدید شرکت اینتکس می باشد و جابجایی بسیار راحتی دارد با توجه به اینکه پمپ برقی متصل به خود دارد.

محصولات مرتبط