مقالات قایق بادی

انواع قایق اینتکس با قابلیت نصب موتور و قایق جیمینی،قایق بادی حرفه ای دارای ظرفیت های یک تا شش نفره بزرگ با قیمت شرکتی موجود میباشد، از سایر مدلهای این محصولات میتوان به قایق مارینر (دارای کف فایبر گلاس)، جیمینی (دارای کف آلمینیومی یا فایبرگلاس یا تخته) قایق بادی اکسکروشن، کایاک یک و دو نفره ورزشی، بست وی، چلنجر و اکسپلورر و قایق سیهاوک اشاره کرد. اکثر این محصولات دارای پمپ باد و پارو میباشند که بستگی به مدل و کارایی آنها از انواع استخری تا مدل های دریایی برای استفاده تفریحی و قایقرانی موتوری یا ماهیگیری کاربرد دارند

آخرین مقالات

قایق بادی مناسب استخر

ارسال شده توسط: حسین نیکویی در: مقالات قایق بادی در تاریخ: Saturday, April 29, 2017 کامنت: 0 Hit: 2931

در حالت کلی تمامی قایق ها توانایی و مقاومت استفاده شدن درون استخر را دارند چراکه در این حالت فشار زیادی به آنها وارد نمی شود، از این رو تنها ابعاد و کاربردی که از آن می شود مهم است که بدون شک در چنین شرایطی تنها مصارف تفریحی برای کودکان باقی می مانند چراکه بزرگسالان ترجیه می دهند از تشک های بادی روی آب استفاده کنند و نیازی به امنیت بیشتر نیز در صورت بلد بودن شنا ندارند. از این رو سری قایق های پسیستر و کلاب را به کسانی که قصد چنین استفاده ای دارند پیشنهاد می کنیم، این قایق ها قیمتی فوق ارزان دارند و در برخی مدل ها دو دو یا سه کودک را به صورت همزمان پشتیبانی می کنند که به واقع فوق العاده است.

بیشتر

قایق بادی مناسب رودخانه

ارسال شده توسط: حسین نیکویی در: مقالات قایق بادی در تاریخ: Saturday, April 29, 2017 کامنت: 0 Hit: 1830

تنها قایق بادی که می تواند میزبان مسافران خود طی مسیر خروشان و غیر قابل پیش بینی رودخانه باشد جیمینی می باشد. این قایق در قسمت کف خود آلومینیوم داشته و به دلیل طراحی تیز گونه خود به هیچ وجه واژگون و سوراخ نمی شود بعلاوه در حالت بسیار تند و تیزی نیز حرکت می کند. طراحی این قایق به نوعی از کلک های قدیمی الهام گرفته شده است.

بیشتر

Showing 1 - 2 of 2 items