تخت خواب بادی دو نفره تاجدارطبی

64460

محصول جدید

تخت خواب بادی دو نفره اینتکس با طراحی جدید که به عنوان تخت خواب بادی طبی تاج دار شناخته شده است.

این محصول موجود نیست

38,000,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

تخت خواب بادی دو نفره طبی تاج دار یکی از محبوب ترین تخت خواب های تاج دار می باشد. تخت خواب بادی تاج دار تمام مخمل فوتر می باشد. این تخت خواب بادی مانند تمامی تخت خواب های بادی از پی وی سی سه لایه ساخته شده است و رویه جیر تخت خواب بادی باعث می شود که شما هنگام خواب تعریق نکنید و خوابی راحت داشته باشید. پمپ بادی تعبیه شده داخل تخت خواب بادی در عرض 4 دقیقه تخت خواب بادی را باد می کند. تخت خواب بادی بسیار سبک است و به راحتی قابل جابجایی است و یک کیف حمل و نقل نیز دارد. ساختار داخلی تخت به صورت کامفورت الیاف دار می باشد.

طول : 229 سانتي متر
عرض : 152 سانتي متر
ارتفاع : 46 سانتي متر
تحمل وزن : 272 كيلوگرم
وزن : 12 كيلوگرم

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

تخت خواب بادی دو نفره تاجدارطبی

تخت خواب بادی دو نفره تاجدارطبی

تخت خواب بادی دو نفره اینتکس با طراحی جدید که به عنوان تخت خواب بادی طبی تاج دار شناخته شده است.

نقد و بررسی تخت دو نفره

تخت دو نفره بادی تاج دار با فن آوری فیبر  ساخت شده است و مورد استفاده در داخل و خارج خانه می باشد. راحت تر و با دوام تر از یک تخت بادی سنتی،  تخت خواب بادی (تکنولوژی فیبر) از الیاف پلی استر با مقاومت بالا تشکیل شده است. بر خلاف ساخت و ساز تخت خواب بادی قدیمی، الیاف سنتز در طول زمان کشش نمی آید، در نتیجه طول عمر بیشتری دارند.در ادامه به بررسی  تخت خواب بادی  دو نفره می پردازیم.

طراحی و ارگونومی ساخت

طراحی و ساخت این تخت خواب بادی مانند همه تخت خواب های بادی می باشد و به صورت مستطیل شکل  و بسیار خوش فرم است. این تخت خواب بادی تاج دار طراحی شده است و مزیت این تخت قسمت تاج تخت خواب می باشد که در هنگام خواب بالش سر نمیخورید. و خطوط کامفورت این تخت باعث می شود هوا در بین خطوط رد و بدل شود و مانع تعریق بدن شما می شود.  در قسمت فوقانی تخت خواب بادی تاج تخت است که به طور اتوماتیک که تخت خواب باد میشود تاج بادی نیز باد می شود.

جنسه بدنه

جنس بدنه تخت خواب بادی دو نفره تاج دار  از پی وی سی سه لایه با روکش مخمل می باشد. جنس بدنه یکی از مهمترین ویژگی های یک محصول است. تخت خواب بادی دو نفره از دو نوع جنس ساخته شده است که جنس رویه این تخت خواب بادی از مخمل فوتر می باشد و ضد تعریق است . جنس دور تخت خواب نیز از مخمل می باشد و زیر این تخت خواب بادی از پی وی سی می باشد و در برابر آب نیز مقاوم است.

ابعاد

ابعادی که تخت دو نفره کرم تاج دار دارد برابر ( طول 229 سانتی متر عرض 152 سانتی متر ارتفاع 46 سانتی متر ) است. این ابعاد  برای استراحت و خواب دو نفر بسیار مناسب است. همه این ابعاد اندازه گیری خارجی این تخت می باشد. ارتفاع 46 سانتی متر از کف تخت خواب تا سطح رویه جیر تخت خواب بادی دو نفره می باشد. تحمل وزن تخت خواب بادی 272 کیلوگرم می باشد و طبق استاندارد شرکت اینتکس است.

نحوه راه اندازی تخت خواب بادی

راه اندازی تخت خواب بادی دو نفره تاج دار بسیار آسان است. ابتدا تخت خواب را از جعبه خود در بیاوردید و در سطحی صاف و بدون اشیای تیز و برنده پهن کنید. پمپ بادی متصل به تشک را به برق متصل کنید و آن را روشن کنید که کمتر از سه دقیقه تخت خواب بادی شما باد می شود. لازم به ذکر است که پمپ برقی باد متصل به تخت به شکل اهرم گرد است که سه حالت دارد باد کردن خالی کردن و خاموش کردن. برای پمپاژ اهرم را به راست بچرخانید تا جایی این حرکت ادامه پیدا کند که تخت حالت ظاهری خود را بگیرد و صدای پمپ تغییر کند کافی می باشد. اما برای خالی کردن باد این تخت خواب اهرم را به سمت چپ بچرخانید وقتی مکش تمام شد به راحتی تخت خواب را تا کنید و جمع کنید.

مراقبت و نگهداری

مراقبت و نگهداری از تخت خواب دو نفره تاج دار کرم دور نمودن از هرگونه شی تیز و برنده می باشد. همچنین نباید روی تخت خواب بادی پرش یا جامپ کرد زیرا باعث ترکیدن شبکه های داخلی تخت خواب می شود. رعایت این دو مورد عمر تخت خواب بادی شما را افزایش می دهد و سال ها می توان از تخت خواب بادی خود استفاده کنید. و برای تمیز نگه داشتن روی این تخت می توانید یک روکش پارچه ای نیز روی تخت بکشید.

جمع بندی

با توجه به ویژگی هایی که در بالا ذکر شد مانند تاج سرخود ، ضد تعریق بودن، وزن بسیار کم و تحمل وزن بسیار بالا می توانند گزینه مناسبی برای تمامی افراد خانواده باشد. این تخت خواب بادی دو نفره محصول جدید شرکت اینتکس می باشد و جابجایی بسیار راحتی دارد با توجه به اینکه پمپ برقی متصل به خود دارد.

محصولات مرتبط