تخت خواب بادی یک نفره مجلل

64482

محصول جدید

تخت خواب بادی یک نفره برزنتی با طرح مخمل مربعی شکل توسط شرکت اینتکس تولید شده است.

300 آیتم ها

55,000,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

تخت خواب یک نفره برزنتی که محصول جدید شرکت اینتکس می باشد. با توجه به ابعادی که دارد برای کمپینگ و مسافرت بسیار مناسب است و دارای کیف حمل و نقل می باشد که به راحتی به هرجایی که می خواهید میتوانید با خود حمل کنید و بسیار سبک و کم حجم است. جنس این تخت خواب بادی یک نفره از برزنت می باشد و از پرطرفدارترین تخت خواب های یک نفره به حساب می آید. تخت خواب بادی یک نفره با پمپ برقی متصل به تخت در عرض 2 دقیقه پر و خالی می شود و حتی یک دریچه جداگانه برای باد کردن تخت در مواقعی که برق دسترسی ندارید نیز دارد. تخت خواب های جدید  برزنتی از یک کنترل پنل LED و پورت USB  برای شارژ کردن گوشی شما در پایین تخت تعبیه شده است. جنس دور و زیر تخت خواب بادی از جنی برزنت می باشد. جنس رویه تخت نیز از مخمل ضد تعریق است.

طول : 191 سانتي متر
عرض : 99 سانتي متر
ارتفاع : 46 سانتي متر
تحمل وزن : 190 كيلوگرم
وزن : 8 كيلوگرم

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

تخت خواب بادی یک نفره مجلل

تخت خواب بادی یک نفره مجلل

تخت خواب بادی یک نفره برزنتی با طرح مخمل مربعی شکل توسط شرکت اینتکس تولید شده است.

نقد و بررسی تخت دو نفره

تخت خواب یک نفره بادی طوسی  با فن آوری فیبر  ساخت شده است و مورد استفاده در داخل و خارج خانه می باشد. راحت تر و با دوام تر از یک تخت بادی سنتی،  تخت خواب بادی (تکنولوژی فیبر) از الیاف پلی استر با مقاومت بالا تشکیل شده است. بر خلاف ساخت و ساز تخت خواب بادی قدیمی، الیاف سنتز در طول زمان کشش نمی آید، در نتیجه طول عمر بیشتری دارند.در ادامه به بررسی  تخت خواب بادی  یک نفره می پردازیم.

طراحی و ارگونومی ساخت

طراحی و ساخت این تخت خواب بادی مانند همه تخت خواب های بادی می باشد و به صورت مستطیل شکل  و بسیار خوش فرم است. این تخت خواب بادی سه طبقه ای طراحی شده است و مزیت این تخت قسمت نشین گاه تخت خواب می باشد که در هنگام خواب سر نمیخورید. و خطوط موازی و افقی دارد این تخت باعث می شود هوا در بین خطوط رد و بدل شود و مانع تعریق بدن شما می شود.

جنسه بدنه

جنس بدنه تخت خواب بادی یک نفره طوسی  از برزنت می باشد. جنس بدنه یکی از مهمترین ویژگی های یک محصول است. تخت خواب بادی یک نفره از دو نوع جنس ساخته شده است که جنس رویه این تخت خواب بادی از مخمل فوتر می باشد و ضد تعریق است . جنس دور و زیر این تخت خواب از برزنت می باشد و در برابر آب نیز مقاوم است.

ابعاد

ابعادی که تخت یک نفره طوسی  دارد برابر ( طول 191 سانتی متر عرض 99 سانتی متر ارتفاع 46 سانتی متر ) است. این ابعاد  برای استراحت و خواب دو نفر بسیار مناسب است. همه این ابعاد اندازه گیری خارجی این تخت می باشد. ارتفاع 46 سانتی متر از کف تخت خواب تا سطح رویه جیر تخت خواب بادی یک نفره می باشد. تحمل وزن تخت خواب بادی 190 کیلوگرم می باشد و طبق استاندارد شرکت اینتکس است.

نحوه راه اندازی تخت خواب بادی

راه اندازی تخت خواب بادی یک نفره طوسی رنگ برزنتی بسیار آسان است. ابتدا تخت خواب را از جعبه خود در بیاوردید و در سطحی صاف و بدون اشیای تیز و برنده پهن کنید. پمپ بادی متصل به تخت را به برق متصل کنید و آن را روشن کنید که کمتر از دو دقیقه  تخت خواب بادی شما باد می شود. لازم به ذکر است که پمپ برقی باد متصل به تخت به شکل اهرم گرد است که سه حالت دارد باد کردن خالی کردن و خاموش کردن. برای پمپاژ اهرم را به راست بچرخانید تا جایی این حرکت ادامه پیدا کند که تخت حالت ظاهری خود را بگیرد و صدای پمپ تغییر کند کافی می باشد. اما برای خالی کردن باد این تخت خواب اهرم را به سمت چپ بچرخانید وقتی مکش تمام شد به راحتی تخت خواب را تا کنید و جمع کنید.

مراقبت و نگهداری

مراقبت و نگهداری از تخت خواب یک نفره  طوسی برزنتی دور نمودن از هرگونه شی تیز و برنده می باشد. همچنین نباید روی تخت خواب بادی پرش یا جامپ کرد زیرا باعث ترکیدن شبکه های داخلی تخت خواب می شود. رعایت این دو مورد عمر تخت خواب بادی شما را افزایش می دهد و سال ها می توان از تخت خواب بادی خود استفاده کنید. و برای تمیز نگه داشتن روی این تخت می توانید یک روکش پارچه ای نیز روی تخت بکشید.

جمع بندی

با توجه به ویژگی هایی که در بالا ذکر شد مانند  ضد تعریق بودن، وزن بسیار کم و تحمل وزن بسیار بالا می توانند گزینه مناسبی برای تمامی افراد خانواده باشد. این تخت خواب بادی یک نفره محصول جدید شرکت اینتکس می باشد و جابجایی بسیار راحتی دارد با توجه به اینکه پمپ برقی متصل به خود دارد.

محصولات مرتبط