تخت خواب بادی دو نفره مجلل

64484

محصول جدید

تخت خواب بادی دو نفره برزنتی با روکش مخمل جیر یکی از بهترین نوع تخت خواب های بادی می باشد.

300 آیتم ها

75,000,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

تخت خواب بادی دو نفره برزنتی یکی از بهترین تخت خواب های می باشد که برای مسافرت و کمپینگ بهترین گزینه است به دلیل برزنت بودن جنس دور و زیر تخت خواب بادی می باشد. جنس رویه تخت خواب برای اینکه خواب راحتی را تجربه کنید از جنس مخمل ضد تعریق می باشد. طرح رویه مخمل به شکل چهار خونه های مربعی شکل است. تخت خواب بادی برزنتی دو نفره دارای پمپ برقی متصل به  تخت خواب می باشد که در عرض 4 دقیقه پر و خالی میکند و این تخت خواب بادی از تکنولوژی 2017 بهره برده است دارای یک کنترل پنل LED  و پورت USB برای شارژ کردن گوشی شما است. و مزیت دیگر این تخت خواب محفظه کوچکی برای باد کردن با پمپ های دیگر اینتکس دارد برای مواقعی که دسترسی به برق ندارید. برای جابه جایی راحت تر دارای کیف حمل و نقل مخصوص می باشد.

طول : 191 سانتي متر
عرض : 137 سانتي متر
ارتفاع : 46 سانتي متر
تحمل وزن : 272 كيلوگرم
وزن : 10كيلوگرم

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

تخت خواب بادی دو نفره مجلل

تخت خواب بادی دو نفره مجلل

تخت خواب بادی دو نفره برزنتی با روکش مخمل جیر یکی از بهترین نوع تخت خواب های بادی می باشد.

نقد و بررسی تخت دو نفره

تخت دو نفره بادی طوسی  با فن آوری فیبر  ساخت شده است و مورد استفاده در داخل و خارج خانه می باشد. راحت تر و با دوام تر از یک تخت بادی سنتی،  تخت خواب بادی (تکنولوژی فیبر) از الیاف پلی استر با مقاومت بالا تشکیل شده است. بر خلاف ساخت و ساز تخت خواب بادی قدیمی، الیاف سنتز در طول زمان کشش نمی آید، در نتیجه طول عمر بیشتری دارند.در ادامه به بررسی  تخت خواب بادی  دو نفره می پردازیم.

طراحی و ارگونومی ساخت

طراحی و ساخت این تخت خواب بادی مانند همه تخت خواب های بادی می باشد و به صورت مستطیل شکل  و بسیار خوش فرم است. این تخت خواب بادی سه طبقه ای طراحی شده است و مزیت این تخت قسمت نشین گاه تخت خواب می باشد که در هنگام خواب سر نمیخورید. و خطوط موازی و افقی دارد این تخت باعث می شود هوا در بین خطوط رد و بدل شود و مانع تعریق بدن شما می شود.

جنسه بدنه

جنس بدنه تخت خواب بادی دو نفره طوسی  از برزنت می باشد. جنس بدنه یکی از مهمترین ویژگی های یک محصول است. تخت خواب بادی دو نفره از دو نوع جنس ساخته شده است که جنس رویه این تخت خواب بادی از مخمل فوتر می باشد و ضد تعریق است . جنس دور و زیر این تخت خواب از برزنت می باشد و در برابر آب نیز مقاوم است.

ابعاد

ابعادی که تخت دو نفره طوسی  دارد برابر ( طول 203 سانتی متر عرض 137 سانتی متر ارتفاع 46 سانتی متر ) است. این ابعاد  برای استراحت و خواب دو نفر بسیار مناسب است. همه این ابعاد اندازه گیری خارجی این تخت می باشد. ارتفاع 46 سانتی متر از کف تخت خواب تا سطح رویه جیر تخت خواب بادی دو نفره می باشد. تحمل وزن تخت خواب بادی 272 کیلوگرم می باشد و طبق استاندارد شرکت اینتکس است.

نحوه راه اندازی تخت خواب بادی

راه اندازی تخت خواب بادی دو نفره طوسی رنگ برزنتی بسیار آسان است. ابتدا تخت خواب را از جعبه خود در بیاوردید و در سطحی صاف و بدون اشیای تیز و برنده پهن کنید. پمپ بادی متصل به تخت را به برق متصل کنید و آن را روشن کنید که کمتر از 4  تخت خواب بادی شما باد می شود. لازم به ذکر است که پمپ برقی باد متصل به تخت به شکل اهرم گرد است که سه حالت دارد باد کردن خالی کردن و خاموش کردن. برای پمپاژ اهرم را به راست بچرخانید تا جایی این حرکت ادامه پیدا کند که تخت حالت ظاهری خود را بگیرد و صدای پمپ تغییر کند کافی می باشد. اما برای خالی کردن باد این تخت خواب اهرم را به سمت چپ بچرخانید وقتی مکش تمام شد به راحتی تخت خواب را تا کنید و جمع کنید.

مراقبت و نگهداری

مراقبت و نگهداری از تخت خواب دو نفره  طوسی برزنتی دور نمودن از هرگونه شی تیز و برنده می باشد. همچنین نباید روی تخت خواب بادی پرش یا جامپ کرد زیرا باعث ترکیدن شبکه های داخلی تخت خواب می شود. رعایت این دو مورد عمر تخت خواب بادی شما را افزایش می دهد و سال ها می توان از تخت خواب بادی خود استفاده کنید. و برای تمیز نگه داشتن روی این تخت می توانید یک روکش پارچه ای نیز روی تخت بکشید.

جمع بندی

با توجه به ویژگی هایی که در بالا ذکر شد مانند  ضد تعریق بودن، وزن بسیار کم و تحمل وزن بسیار بالا می توانند گزینه مناسبی برای تمامی افراد خانواده باشد. این تخت خواب بادی دو نفره محصول جدید شرکت اینتکس می باشد و جابجایی بسیار راحتی دارد با توجه به اینکه پمپ برقی متصل به خود دارد.

محصولات مرتبط