تخت خواب بادی دو نفره

64140

محصول جدید

تخت خواب بادی دو نفره طوسی رنگ با ارتفاع 51 سانتی متر محصول شرکت اینتکس می باشد.

300 آیتم ها

55,000,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

تخت خواب بادی دو نفره سبک و قابل حمل برای مسافرت ، کمپینگ و حتی برای استفاده در منزل نیز مناسب می باشد.تخت خواب بادی دو نفره با روکش مخمل فوتر دارای سطحی لطیف می باشد که از لغزش هنگام خواب جلوگیری می کند و کاملا طبی است.این تخت خواب بادی از PVC مستحکم و آزمایش شده ساخته شده است.تخت خواب بادی را به راحتی میتوان راه اندازی کرد و به آسانی نیز جمع می شود. فضای بسیار کمی را اشغال می کند.ساخت و ساز داخلی تخت خواب بادی استاندار شده است.کیفیت تخت خواب بادی دو نفره مورد آزمایش قرار گرفته شده است.کیف حمل و نقل دارد. در عرض 3.5 دقیقه پر و خالی می شود.

طول : 203 سانتي متر
عرض : 152 سانتي متر
ارتفاع : 51 سانتي متر
تحمل وزن : 290 كيلوگرم
وزن : 8.3 كيلوگرم

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

تخت خواب بادی دو نفره

تخت خواب بادی دو نفره

تخت خواب بادی دو نفره طوسی رنگ با ارتفاع 51 سانتی متر محصول شرکت اینتکس می باشد.

نقد و بررسی تخت دو نفره

تخت دو نفره بادی طوسی  با فن آوری فیبر  ساخت شده است و مورد استفاده در داخل و خارج خانه می باشد. راحت تر و با دوام تر از یک تخت بادی سنتی،  تخت خواب بادی (تکنولوژی فیبر) از الیاف پلی استر با مقاومت بالا تشکیل شده است. بر خلاف ساخت و ساز تخت خواب بادی قدیمی، الیاف سنتز در طول زمان کشش نمی آید، در نتیجه طول عمر بیشتری دارند.در ادامه به بررسی  تخت خواب بادی  دو نفره می پردازیم.

طراحی و ارگونومی ساخت

طراحی و ساخت این تخت خواب بادی مانند همه تخت خواب های بادی می باشد و به صورت مستطیل شکل  و بسیار خوش فرم است. این تخت خواب بادی سه طبقه ای طراحی شده است و مزیت این تخت قسمت نشین گاه تخت خواب می باشد که در هنگام خواب سر نمیخورید. و خطوط موازی این تخت باعث می شود هوا در بین خطوط رد و بدل شود و مانع تعریق بدن شما می شود.

جنسه بدنه

جنس بدنه تخت خواب بادی دو نفره طوسی  از پی وی سی سه لایه می باشد. جنس بدنه یکی از مهمترین ویژگی های یک محصول است. تخت خواب بادی دو نفره از دو نوع جنس ساخته شده است که جنس رویه این تخت خواب بادی از مخمل فوتر می باشد و ضد تعریق است . جنس دور و زیر این تخت خواب از پی وی سی می باشد و در برابر آب نیز مقاوم است.

ابعاد

ابعادی که تخت دو نفره طوسی  دارد برابر ( طول 203 سانتی متر عرض 152 سانتی متر ارتفاع 51 سانتی متر ) است. این ابعاد  برای استراحت و خواب دو نفر بسیار مناسب است. همه این ابعاد اندازه گیری خارجی این تخت می باشد. ارتفاع 51 سانتی متر از کف تخت خواب تا سطح رویه جیر تخت خواب بادی دو نفره می باشد. تحمل وزن تخت خواب بادی 290 کیلوگرم می باشد و طبق استاندارد شرکت اینتکس است.

نحوه راه اندازی تخت خواب بادی

راه اندازی تخت خواب بادی دو نفره طوسی رنگ بسیار آسان است. ابتدا تخت خواب را از جعبه خود در بیاوردید و در سطحی صاف و بدون اشیای تیز و برنده پهن کنید. پمپ بادی متصل به تخت را به برق متصل کنید و آن را روشن کنید که کمتر از سه دقیقه و نیم تخت خواب بادی شما باد می شود. لازم به ذکر است که پمپ برقی باد متصل به تخت به شکل اهرم گرد است که سه حالت دارد باد کردن خالی کردن و خاموش کردن. برای پمپاژ اهرم را به راست بچرخانید تا جایی این حرکت ادامه پیدا کند که تخت حالت ظاهری خود را بگیرد و صدای پمپ تغییر کند کافی می باشد. اما برای خالی کردن باد این تخت خواب اهرم را به سمت چپ بچرخانید وقتی مکش تمام شد به راحتی تخت خواب را تا کنید و جمع کنید.

مراقبت و نگهداری

مراقبت و نگهداری از تخت خواب دو نفره  طوسی دور نمودن از هرگونه شی تیز و برنده می باشد. همچنین نباید روی تخت خواب بادی پرش یا جامپ کرد زیرا باعث ترکیدن شبکه های داخلی تخت خواب می شود. رعایت این دو مورد عمر تخت خواب بادی شما را افزایش می دهد و سال ها می توان از تخت خواب بادی خود استفاده کنید. و برای تمیز نگه داشتن روی این تخت می توانید یک روکش پارچه ای نیز روی تخت بکشید.

جمع بندی

با توجه به ویژگی هایی که در بالا ذکر شد مانند  ضد تعریق بودن، وزن بسیار کم و تحمل وزن بسیار بالا می توانند گزینه مناسبی برای تمامی افراد خانواده باشد. این تخت خواب بادی دو نفره محصول جدید شرکت اینتکس می باشد و جابجایی بسیار راحتی دارد با توجه به اینکه پمپ برقی متصل به خود دارد.

محصولات مرتبط