تخت بادی یک نفره لوکس بالش دار

64132

محصول جدید

تخت خواب بادی یک نفره دارای بال متصل به تخت می باشد.

این محصول موجود نیست

6,800,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

تخت خواب بادی یک نفره لوکس بالش دار مناسب برای استفاده یک نفر می باشد. تخت خواب بادی محصول 2017 شرکت اینتکس است . این تخت خواب بادی مانند تخت خواب های بادی دیگر از سه لایه پی وی سی مستحکم و آزمایش شده ساخته شده است تخت خواب بادی با رویه جیر طوسی رنگ میباشد. جنس زیر و دور تخت از پی وی سی است. تخت خواب یک نفره با پمپ برقی متصل به تخت که در عرض 2 دقیقه پر و خالی می شود.تخت یک نفره بادی بالش دار با فن آوری فیبر ساخت شده است و مورد استفاده در داخل و خارج خانه می باشد. راحت تر و با دوام تر از یک تخت بادی سنتی، airbeds (تکنولوژی فیبر) از الیاف پلی استر با مقاومت بالا تشکیل شده است. بر خلاف ساخت و ساز تورم سنتی، الیاف سنتز در طول زمان کشش نمی آید.

طول : 191 سانتي متر
عرض : 99 سانتي متر
ارتفاع : 42 سانتي متر
تحمل وزن : 150 كيلوگرم
وزن : 5.4 كيلوگرم

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

تخت بادی یک نفره لوکس بالش دار

تخت بادی یک نفره لوکس بالش دار

تخت خواب بادی یک نفره دارای بال متصل به تخت می باشد.

نقد و بررسی تخت یک نفره

تخت خواب بادی یک نفره محصول جدید شرکت اینتکس می باشد که در دو سایز یک نفره و دو نفره عرضه شده است. این تخت خواب بادی به دلیل وزن کمی که دارد برای مسافرت بسیار مناسب می باشد جابجایی راحت و آسانی دارد.در ادامه به بررسی این تخت خواب بادی می پردازیم.

طراحی و ارگونومی ساخت

طراحی و ساخت این تخت خواب بادی مانند همه تخت خواب های بادی می باشد و به صورت مستطیل شکل است. این تخت خواب بادی دو طبقه ای طراحی شده است و قسمت زیرین این تخت طوری طراحی شده که روی زمین لغزش نکند و این امر باعث استحکام بیشتر تخت می باشد. قسمت رویه این تخت به صورت خطهای عمودی موازی باهم طراحی شده است که در هنگام خواب هوا بین خطوط رد و بدل شود و بدن شما تعریق نکند. علاوه بر این دیگر مزیت این تخت خواب بادی بالش سرخود می باشد که در قسمت فوقانی تخت برآمدگی دارد که به طور اتوماتیک که تخت خواب باد میشود بالش بادی نیز باد می شود.

جنسه بدنه

جنس بدنه تخت خواب بادی یک نفره بالش دار  از پی وی سی سه لایه می باشد. جنس بدنه یکی از مهمترین ویژگی های یک محصول است. تخت خواب بادی یک نفره از دو نوع جنس ساخته شده است که جنس رویه این تخت خواب بادی از مخمل فوتر می باشد و ضد تعریق است . جنس دور و زیر این تخت خواب از پی وی سی می باشد و در برابر آب نیز مقاوم است.

ابعاد

ابعادی که تخت یک نفره طوسی بالش دار دارد برابر ( طول 191 سانتی متر عرض 99 سانتی متر ارتفاع 42 سانتی متر ) است. این ابعاد  برای استراحت و خواب یک نفر بسیار مناسب است. همه این ابعاد اندازه گیری خارجی این تخت می باشد. ارتفاع 42 سانتی متر از کف تخت خواب تا سطح رویه جیر تخت خواب بادی یک نفره می باشد. تحمل وزن تخت خواب بادی 190 کیلوگرم می باشد و طبق استاندارد شرکت اینتکس است.

نحوه راه اندازی تخت خواب بادی

راه اندازی تخت خواب بادی یک نفره بالش دار بسیار آسان است. ابتدا تخت خواب را از جعبه خود در بیاوردید و در سطحی صاف و بدون اشیای تیز و برنده پهن کنید. پمپ بادی متصل به تشک را به برق متصل کنید و آن را روشن کنید که کمتر از دو دقیقه تخت خواب بادی شما باد می شود. لازم به ذکر است که پمپ برقی باد متصل به تخت به شکل اهرم گرد است که سه حالت دارد باد کردن خالی کردن و خاموش کردن. برای پمپاژ اهرم را به راست بچرخانید تا جایی این حرکت ادامه پیدا کند که تخت حالت ظاهری خود را بگیرد و صدای پمپ تغییر کند کافی می باشد. اما برای خالی کردن باد این تخت خواب اهرم را به سمت چپ بچرخانید وقتی مکش تمام شد به راحتی تخت خواب را تا کنید و جمع کنید.

مراقبت و نگهداری

مراقبت و نگهداری از تخت خواب یک نفره بالش دار طوسی دور نمودن از هرگونه شی تیز و برنده می باشد. همچنین نباید روی تخت خواب بادی پرش یا جامپ کرد زیرا باعث ترکیدن شبکه های داخلی تخت خواب می شود. رعایت این دو مورد عمر تخت خواب بادی شما را افزایش می دهد و سال ها می توان از تخت خواب بادی خود استفاده کنید. و برای تمیز نگه داشتن روی این تخت می توانید یک روکش پارچه ای نیز روی تخت بکشید.

جمع بندی

با توجه به ویژگی هایی که در بالا ذکر شد مانند بالش سرخود ، ضد تعریق بودن، وزن بسیار کم و تحمل وزن بسیار بالا می توانند گزینه مناسبی برای تمامی افراد خانواده باشد. این تخت خواب بادی یک نفره محصول جدید شرکت اینتکس می باشد و جابجایی بسیار راحتی دارد با توجه به اینکه پمپ برقی متصل به خود دارد.

محصولات مرتبط