تخت خواب بادی یکنفره خوشخواب سلطنتی

64462

محصول جدید

تخت خواب بادی یک نفره خوشخواب سلطنتی طوسی رنگ پرفروش ترین تخت خواب یک نفره اینتکس می باشد.

300 آیتم ها

13,000,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

تخت خواب بادی یک نفره تمام مخمل اینتکس که به تخت خواب سلطنتی خوش خواب معروف است خوابی راحت را برای شما به ارمغان می آورد و برای مریضی هایی مثل کمر درد و ... بسیار مناسب است. هر جایی که سفر می کنید تخت خواب بادی خود را نیز ببرید بسیار سبک می باشد و ساک حمل و نقل دارد. با پمپ برقی متصل به تخت خواب در عرض 2.5 دقیقه پر و خالی می شود. این تخت خواب سلطنتی تمام مخمل بوده و ضد تعریق است. ساختار داخلی تخت خواب بادی سلطنتی به صورت مشبک می باشد که جریان هوا داخلی ثبات بیشتری دارند و خواب راحت و بهتری نسبت به تخت خواب های دیگر دارد.

طول : 191 سانتی متر
عرض : 99 سانتی متر
ارتفاع : 51 سانتی متر
تحمل وزن : 190 سانتی متر
وزن : 11 کیلوگرم

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

تخت خواب بادی یکنفره خوشخواب سلطنتی

تخت خواب بادی یکنفره خوشخواب سلطنتی

تخت خواب بادی یک نفره خوشخواب سلطنتی طوسی رنگ پرفروش ترین تخت خواب یک نفره اینتکس می باشد.

نقد و بررسی تخت یک نفره

تخت یک نفره بادی تمام مخمل سلطنتی با فن آوری فیبر  ساخت شده است و مورد استفاده در داخل و خارج خانه می باشد. راحت تر و با دوام تر از یک تخت بادی سنتی،  تخت خواب بادی (تکنولوژی فیبر) از الیاف پلی استر با مقاومت بالا تشکیل شده است. بر خلاف ساخت و ساز تخت خواب بادی قدیمی، الیاف سنتز در طول زمان کشش نمی آید، در نتیجه طول عمر بیشتری دارند.در ادامه به بررسی  تخت خواب بادی  دو نفره می پردازیم.

طراحی و ارگونومی ساخت

طراحی و ساخت این تخت خواب بادی مانند همه تخت خواب های بادی می باشد و به صورت مستطیل شکل  و بسیار خوش فرم است. این تخت خواب بادی دو طبقه ای طراحی شده است و مزیت این تخت قسمت نشین گاه تخت خواب می باشد که در هنگام خواب سر نمیخورید. و خطوط موازی این تخت باعث می شود هوا در بین خطوط رد و بدل شود و مانع تعریق بدن شما می شود.

جنسه بدنه

جنس بدنه تخت خواب بادی یک نفره تمام مخمل سلطنتی  از پی وی سی سه لایه می باشد. جنس بدنه یکی از مهمترین ویژگی های یک محصول است. تخت خواب بادی یک نفره تمام مخمل فوتر می باشد.

ابعاد

ابعادی که تخت یک نفره سلطنتی طبی دارد برابر ( طول 191 سانتی متر عرض 99 سانتی متر ارتفاع 51 سانتی متر ) است. این ابعاد  برای استراحت و خواب یک نفر بسیار مناسب است. همه این ابعاد اندازه گیری خارجی این تخت می باشد. ارتفاع 51 سانتی متر از کف تخت خواب تا سطح رویه جیر تخت خواب بادی یک نفره می باشد. تحمل وزن تخت خواب بادی 190 کیلوگرم می باشد و طبق استاندارد شرکت اینتکس است.

نحوه راه اندازی تخت خواب بادی

راه اندازی تخت خواب بادی یک نفره تمام مخمل  بسیار آسان است. ابتدا تخت خواب را از جعبه خود در بیاوردید و در سطحی صاف و بدون اشیای تیز و برنده پهن کنید. پمپ بادی متصل به تشک را به برق متصل کنید و آن را روشن کنید که کمتر از سه دقیقه تخت خواب بادی شما باد می شود. لازم به ذکر است که پمپ برقی باد متصل به تخت به شکل اهرم گرد است که سه حالت دارد باد کردن خالی کردن و خاموش کردن. برای پمپاژ اهرم را به راست بچرخانید تا جایی این حرکت ادامه پیدا کند که تخت حالت ظاهری خود را بگیرد و صدای پمپ تغییر کند کافی می باشد. اما برای خالی کردن باد این تخت خواب اهرم را به سمت چپ بچرخانید وقتی مکش تمام شد به راحتی تخت خواب را تا کنید و جمع کنید.

مراقبت و نگهداری

مراقبت و نگهداری از تخت خواب یک نفره تمام مخمل طبی  دور نمودن از هرگونه شی تیز و برنده می باشد. همچنین نباید روی تخت خواب بادی پرش یا جامپ کرد زیرا باعث ترکیدن شبکه های داخلی تخت خواب می شود. رعایت این دو مورد عمر تخت خواب بادی شما را افزایش می دهد و سال ها می توان از تخت خواب بادی خود استفاده کنید. و برای تمیز نگه داشتن روی این تخت می توانید یک روکش پارچه ای نیز روی تخت بکشید.

جمع بندی

با توجه به ویژگی هایی که در بالا ذکر شد مانند  ضد تعریق بودن، وزن بسیار کم و تحمل وزن بسیار بالا می توانند گزینه مناسبی برای تمامی افراد خانواده باشد. این تخت خواب بادی یک نفره محصول جدید شرکت اینتکس می باشد و جابجایی بسیار راحتی دارد با توجه به اینکه پمپ برقی متصل به خود دارد.

محصولات مرتبط