صندلی كيسه ای لوكس

68584

محصول جدید

مبل بادی کیسه ای تمام مخمل کبریتی ضد تعریق محصول شرکت اینتکس می باشد.

300 آیتم ها

26,000,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

صندلی کیسه ای لوکس حرفه ای ساخته شده از پی وی سی سه لایه با روکش مخمل کبریتی می باشد جنس این مبل بادی بهتر از تمامی مبل های بادی می باشد و شباهت زیادی با مبل های شنی دارد.مبل بادی تمام مخمل دارای تکیه گاه بلند می باشد که به راحتی می توان استراحت کنید و لذت ببرید.

مبل بادی جیر پشتی دار اینتکس intex 68584 یکی از محصولاتی است که به دلیل داشتن بدنه راحتی و منعطف و نرم توانسته برای بهره مندی افراد مورد استفاده قرار گیرد. بر روی این محصول در زمان های مختلف می توان قرار گرفت و به کار های خود رسیدگی کرد. ساختار مبل بادی به این صورت است که بخش نشیمن دارای فرو رفتگی می باشد و نمایان بوده است و قسمتی بزرگ در بخشی از محصول ایجاد شده است که به آن تکیه گاه و پشتی گفته می شود این قسمت برای تکیه دادن افراد در نظر گرفته شده است و به طور کلی کمر و ستون فقرات را فرا می گیرد. با این وجود است که محصول به جهت ایجاد آرامش و راحتی در افراد طراحی و تولید شده است و می تواند برای استفاده کنندگان موقعیت منحصر به فردی باشد.

طول : 127 سانتی متر
عرض : 122 سانتی متر
ارتفاع : 81 سانتی متر
تحمل وزن : 120 کیلوگرم
وزن : 3 کیلوگرم

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

صندلی كيسه ای لوكس

صندلی كيسه ای لوكس

مبل بادی کیسه ای تمام مخمل کبریتی ضد تعریق محصول شرکت اینتکس می باشد.

مبل بادی

مبل بادی مخمل کبریتی کیسه ای اینتکس یک محصول متفاوت از مبل های دیگر می باشد. با توجه به جنس مخمل کبریتی که دارد قابل استفاده برای همه سنین می باشد. دارای یک  پشتی بلند می باشد که راحتی بیشتری نسبت به بقیه مبل های بادی دارد. در ادامه توضیحات بیشتری در مورد مبل کیسه ای مخمل می دهیم.

طراحی و ارگونومی ساخت

مبل بادی کیسه ای اینتکس از سری مبل هایی می باشد که دارای  پشتی بلند می باشد و بدنه اصلی آن طراحی گرد مانند دارد.  تکیه گاهی نرم و راحت  طراحی شده است. نشیمن گاه مبل به صورت موج دار طراحی شده است که هوا به خوبی رد و بدل شود و مانع تعریق بدن شود.با توجه به جنس مخمل کبریتی قابل استفاده در هر مکانی می باشد.

جنس بدنه

جنس بدنه این مبل متفاوت با دیگر مبل ها می باشد دارای بدنه مخمل کبریتی مستحکم و قوی است. جنس اصلی این مبل از پی وی سی سه لایه با روکش مخمل کبریتی بسیار مرغوب است. با توجه به جنسی که دارد قابل استفاده در هر شرایط جوی می باشد و به راحتی قابل شستشو می باشد.

ابعاد

ابعاد مبل بادی تقریبا هم سایز دیگر مبل ها می باشد ( طول 127 سانتی متر عرض 122 سانتی متر و ارتفاع 81 سانتی متری است) و با توجه به ابعاد کمی که نسبت به مبل های غیر بادی دارد مناسب برای کسانی می باشد که با کمبود جا مشکل دارند.

نحوه راه اندازی

راه اندازی این مبل بادی بسیار آسان می باشد کافیست مبل را از جعبه خارج کنید و روی زمین پهن کنید. توسط پمپ های باد اینتکس باد کنید. تا جایی باد کنید که مبل بادی شکل ظاهری خود را بگیرد و بیش از حد مبل را باد نکنید.

شیوه مراقبت و نگهداری

مهمترین و اولین راه های مراقبت و نگهداری از این کالا دور نمودن از هرگونه اشیاء تیز و برنده می باشد. به هیچ وجه روی مبل بادی پرش یا جامپ نکنید زیرا باعث ترکیدگی شبکه های داخلی مبل بادی می شود.نا گفته نماند سواراخ شدن محصولات اینتکس قابل تعمیر می باشد.

جمع بندی

مبل بادی مخمل کیسه ای یکی از مقاوم ترین مبل های اینتکس می باشد. با داشتن ویژگی های خوبی که دارد قیمت نسبتا پایینی دارد و از نظر اقتصادی مرقون به صرفه می باشد.

محصولات مرتبط