مبل بادی صدفی

محصول جدید

مبل بادی صدفی در سه رنگ زیبا و شاد برای دکوراسیون اتاق بسیار مناسب می باشد.

300 آیتم ها

4,500,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

مبل بادی صدفی یک نفره یکی از بهترین و راحت ترین مبل های اینتکس می باشد. مبل بادی ساخته شده از پی وی سی سه لایه با روکش مخمل لطیف بوده و قسمت های کناری مبل نیز مخمل است فقط قسمت دسته مبل شیشه ای می باشد. قسمت نشیمنگاه گرد مشبک است و مواج است برای رد و بدل کردن هوا طراحی شده است. در هنگام سفارش رنگ مورد نظر خود را ذکر کنید.

طول : 114 سانتی متر
عرض : 109 سانتی متر
ارتفاع : 69 سانتی متر
تحمل وزن : 100 کیلوگرم
وزن : 3.2 کیلوگرم

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

مبل بادی صدفی

مبل بادی صدفی

مبل بادی صدفی در سه رنگ زیبا و شاد برای دکوراسیون اتاق بسیار مناسب می باشد.

مبل بادی

مبل بادی مخمل صدفی اینتکس یک محصول متفاوت از مبل های دیگر می باشد. با توجه به جنس مخمل  که دارد قابل استفاده برای همه سنین می باشد. دارای یک  پشتی بلند می باشد که راحتی بیشتری نسبت به بقیه مبل های بادی دارد. در ادامه توضیحات بیشتری در مورد مبل صدفی مخمل می دهیم.

طراحی و ارگونومی ساخت

مبل بادی صدفی اینتکس از سری مبل هایی می باشد که دارای  پشتی مناسب می باشد و بدنه اصلی آن طراحی گرد مانند دارد.  تکیه گاهی نرم و راحت  طراحی شده است. نشیمن گاه مبل به صورت موج دار طراحی شده است که هوا به خوبی رد و بدل شود و مانع تعریق بدن شود.با توجه به جنس مخمل کبریتی قابل استفاده در هر مکانی می باشد.

جنس بدنه

جنس بدنه این مبل متفاوت با دیگر مبل ها می باشد دارای بدنه مخمل  مستحکم و قوی است. جنس اصلی این مبل از پی وی سی سه لایه با روکش مخمل کبریتی بسیار مرغوب است. با توجه به جنسی که دارد قابل استفاده در هر شرایط جوی می باشد و به راحتی قابل شستشو می باشد.

ابعاد

ابعاد مبل بادی تقریبا هم سایز دیگر مبل ها می باشد ( طول 114 سانتی متر عرض 109 سانتی متر و ارتفاع 69 سانتی متری است) و با توجه به ابعاد کمی که نسبت به مبل های غیر بادی دارد مناسب برای کسانی می باشد که با کمبود جا مشکل دارند.

نحوه راه اندازی

راه اندازی این مبل بادی بسیار آسان می باشد کافیست مبل را از جعبه خارج کنید و روی زمین پهن کنید. توسط پمپ های باد اینتکس باد کنید. تا جایی باد کنید که مبل بادی شکل ظاهری خود را بگیرد و بیش از حد مبل را باد نکنید.

شیوه مراقبت و نگهداری

مهمترین و اولین راه های مراقبت و نگهداری از این کالا دور نمودن از هرگونه اشیاء تیز و برنده می باشد. به هیچ وجه روی مبل بادی پرش یا جامپ نکنید زیرا باعث ترکیدگی شبکه های داخلی مبل بادی می شود.نا گفته نماند سواراخ شدن محصولات اینتکس قابل تعمیر می باشد.

جمع بندی

مبل بادی مخمل صدفی یکی از مقاوم ترین مبل های اینتکس می باشد. با داشتن ویژگی های خوبی که دارد قیمت نسبتا پایینی دارد و از نظر اقتصادی مرقون به صرفه می باشد.

محصولات مرتبط