مبل بادی توپی جير

68579

محصول جدید

مبل بادی توپی جیر در رنگ طوسی مانند مبل های کیسه ای می باشد.

300 آیتم ها

5,000,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

مبل بادی محصول شرکت اینتکس می باشد. مبل بادی توپی جیر در رنگ طوسی و از جنس جیر کبریتی است. جنس اصلی توپ از پی وی سی سه لایه ساخته شده است با روکش جیر کبریتی می باشد.بسیار کم حجم می باشد به راحتی پر و خالی می شود. از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه می باشد.

طول : 106 سانتی متر
عرض : 104 سانتی متر
ارتفاع : 69 سانتی متر
تحمل وزن : 100 کیلوگرم
وزن : 4 کیلوگرم

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

مبل بادی توپی جير

مبل بادی توپی جير

مبل بادی توپی جیر در رنگ طوسی مانند مبل های کیسه ای می باشد.

مبل بادی

مبل بادی مخمل کبریتی کیسه ای اینتکس یک محصول متفاوت از مبل های دیگر می باشد. با توجه به جنس مخمل کبریتی که دارد قابل استفاده برای همه سنین می باشد. دارای یک  پشتی بلند می باشد که راحتی بیشتری نسبت به بقیه مبل های بادی دارد. در ادامه توضیحات بیشتری در مورد مبل کیسه ای مخمل می دهیم.

طراحی و ارگونومی ساخت

مبل بادی کیسه ای اینتکس از سری مبل هایی می باشد که دارای  پشتی می باشد و بدنه اصلی آن طراحی گرد مانند دارد.  تکیه گاهی نرم و راحت  طراحی شده است. نشیمن گاه مبل به صورت موج دار طراحی شده است که هوا به خوبی رد و بدل شود و مانع تعریق بدن شود.با توجه به جنس مخمل کبریتی قابل استفاده در هر مکانی می باشد.

جنس بدنه

جنس بدنه این مبل متفاوت با دیگر مبل ها می باشد دارای بدنه مخمل کبریتی مستحکم و قوی است. جنس اصلی این مبل از پی وی سی سه لایه با روکش مخمل کبریتی بسیار مرغوب است. با توجه به جنسی که دارد قابل استفاده در هر شرایط جوی می باشد و به راحتی قابل شستشو می باشد.

ابعاد

ابعاد مبل بادی تقریبا هم سایز دیگر مبل ها می باشد ( طول 106 سانتی متر عرض 104 سانتی متر و ارتفاع 69 سانتی متری است) و با توجه به ابعاد کمی که نسبت به مبل های غیر بادی دارد مناسب برای کسانی می باشد که با کمبود جا مشکل دارند.

نحوه راه اندازی

راه اندازی این مبل بادی بسیار آسان می باشد کافیست مبل را از جعبه خارج کنید و روی زمین پهن کنید. توسط پمپ های باد اینتکس باد کنید. تا جایی باد کنید که مبل بادی شکل ظاهری خود را بگیرد و بیش از حد مبل را باد نکنید.

شیوه مراقبت و نگهداری

مهمترین و اولین راه های مراقبت و نگهداری از این کالا دور نمودن از هرگونه اشیاء تیز و برنده می باشد. به هیچ وجه روی مبل بادی پرش یا جامپ نکنید زیرا باعث ترکیدگی شبکه های داخلی مبل بادی می شود.نا گفته نماند سواراخ شدن محصولات اینتکس قابل تعمیر می باشد.

جمع بندی

مبل بادی مخمل کیسه ای یکی از مقاوم ترین مبل های اینتکس می باشد. با داشتن ویژگی های خوبی که دارد قیمت نسبتا پایینی دارد و از نظر اقتصادی مرقون به صرفه می باشد.

محصولات مرتبط