مبل بادی شيبدارمخمل

68880

محصول جدید

مبل بادی با رویه کامفورت با قابلیت باد شدن با پمپ های باد اینتکس می باشد.

300 آیتم ها

5,500,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

مبل بادی شیبدار مخمل آبی رنگ محصول شرکت اینتکس می باشد. این مبل بادی شیبدار برای تی وی روم بسیار مناسب می باشد. از این مبل بادی در اتاق خواب  یا محل کار نیز می توان استفاده کرد.مبل بادی با روکش مخمل آبی ضد تعریق می باشد. مبل بادی ساخته شده از پی وی سی سه لایه بسیار مستحکم و مرغوب می باشد. جابجایی بسیار راحت.

طول : 170 سانتی متر
عرض : 84 سانتی متر
ارتفاع : 81 سانتی متر
تحمل وزن : 100 کیلوگرم
وزن : 5 کیلوگرم

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

مبل بادی شيبدارمخمل

مبل بادی شيبدارمخمل

مبل بادی با رویه کامفورت با قابلیت باد شدن با پمپ های باد اینتکس می باشد.

مبل بادی

مبل بادی مخمل کامفورت  اینتکس یک محصول متفاوت از مبل های دیگر می باشد. با توجه به جنس مخمل کامفورت که دارد قابل استفاده برای همه سنین می باشد. دارای یک  پشتی بلند می باشد که راحتی بیشتری نسبت به بقیه مبل های بادی دارد. در ادامه توضیحات بیشتری در مورد مبل کیسه ای مخمل می دهیم.

طراحی و ارگونومی ساخت

مبل بادی مخمل شیبدار اینتکس از سری مبل هایی می باشد که دارای  پشتی بلند می باشد و بدنه اصلی آن طراحی گرد مانند دارد.  تکیه گاهی نرم و راحت  طراحی شده است. نشیمن گاه مبل به صورت موج دار کامفورت طراحی شده است که هوا به خوبی رد و بدل شود و مانع تعریق بدن شود.با توجه به جنس مخمل کامفورت قابل استفاده در هر مکانی می باشد.

جنس بدنه

جنس بدنه این مبل متفاوت با دیگر مبل ها می باشد دارای بدنه مخمل کامفورت  مستحکم و قوی است. جنس اصلی این مبل از پی وی سی سه لایه با روکش مخمل کبریتی بسیار مرغوب است. با توجه به جنسی که دارد قابل استفاده در هر شرایط جوی می باشد و به راحتی قابل شستشو می باشد.

ابعاد

ابعاد مبل بادی تقریبا هم سایز دیگر مبل ها می باشد ( طول 170 سانتی متر عرض 84 سانتی متر و ارتفاع 81 سانتی متری است) و با توجه به ابعاد کمی که نسبت به مبل های غیر بادی دارد مناسب برای کسانی می باشد که با کمبود جا مشکل دارند.

نحوه راه اندازی

راه اندازی این مبل بادی شیبدار بسیار آسان می باشد کافیست مبل را از جعبه خارج کنید و روی زمین پهن کنید. توسط پمپ های باد اینتکس باد کنید. تا جایی باد کنید که مبل بادی شکل ظاهری خود را بگیرد و بیش از حد مبل را باد نکنید.

شیوه مراقبت و نگهداری

مهمترین و اولین راه های مراقبت و نگهداری از این کالا دور نمودن از هرگونه اشیاء تیز و برنده می باشد. به هیچ وجه روی مبل بادی پرش یا جامپ نکنید زیرا باعث ترکیدگی شبکه های داخلی مبل بادی می شود.نا گفته نماند سواراخ شدن محصولات اینتکس قابل تعمیر می باشد.

جمع بندی

مبل بادی مخمل شیبدار یکی از مقاوم ترین مبل های اینتکس می باشد. با داشتن ویژگی های خوبی که دارد قیمت نسبتا پایینی دارد و از نظر اقتصادی مرقون به صرفه می باشد.

محصولات مرتبط