تشک بادی اینتکس

تشک های بادی بسیار مناسب برای افرادی هستند که با کمبود جا مواجهند و یا با حجم زیاد تشک ها مشکل دارند. تشک بادی دارای سطح لطیف میباشد ، عرق نمی کتد و قابل استفاده در ویلا،محل کار و منزل می باشد.انواع تشک های بادی عبارتند از:تشک بادی بزرگسال و الیاف دار، تشک بادی کودک یا نوجوان،تشک بادی چندکاره،تشک بادی روی آب،تشک بادی کمپینگ،تشک بادی طبی دونفره و...

تشک های بادی بسیار مناسب برای افرادی هستند که با کمبود جا مواجهند و یا با حجم زیاد تشک ها مشکل دارند. تشک بادی دارای سطح لطیف میباشد ، عرق نمی کتد و قابل استفاده در ویلا،محل کار و منزل می باشد.انواع تشک های بادی عبارتند از:تشک بادی بزرگسال و الیاف دار، تشک بادی کودک یا نوجوان،تشک بادی چندکاره،تشک بادی روی آب،تشک بادی کمپینگ،تشک بادی طبی دونفره و تک نفره،تشک بادی طرح دار و کامفورت.برخی از این تشکها کاربرد طبی دارند که به آنها تشک مواج گفته می شود قیمت تشک های بادی بدلایل مختلفی با یکدیگر اختلاف دارد یکی از این دلایل تعداد نفرات و طول و عرض آنهاست چرا که تشک بادی دونفره ابعاد بزرگتری نسبت به تشک بادی یکنفره داشته و مواد اولیه بیشتری نیاز دارد، دلیل بعدی به سطح داخلی این تشک ها بستگی دارد: سطح داخلی بعضی از تشک های بادی intex ساده و راه راه موازی بوده که باد براحتی داخل آنها در حرکت است، این موضوع باعث میشود تا کیفیت خواب تشک پایین تر آید، بعضی از انواع تشک بادی بست وی سطح داخلی طرحدار یا خوشخواب (کامفورت) دارند که این تشک ها نیز سلولهای خلاء باد دایره ای شکل داشته که جلوی تردد هوای زیاد را میگیرند و کیفیت این نوع تشک های بادی بمراتب بهتر از نوع ساده است، نوع سوم تشک های بادی با ساختار داخلی الیافدار طبی بوده که این محصول از سطح داخلی الیافهای پلیستری که بصورت تار ابریشم مصنوعی از بالا به پایین بوده که باعث تردد باد در بین این تارها میشوند این موضوع باعث میشود استحکام تشک بالاتر رفته و کیفیت خواب نیز بیشتر شود

 

بیشتر

تشک بادی اینتکس 

62 محصول می باشد
در صفحه
تشک بادی مخمل با بدنه طبی اینتکس یکی از بهترین گزینه ها برای ایجاد راحتی و آسایش است و از بدنه ای با ابعاد استاندارد ساخته شده است. توان استفاده از این محصول بالا می باشد و بدنه دارای مقاومت زیاد در برابر فشار وارد بر خود بوده است.
0 نقد(ها)
15,000,000 ریال
موجود
تشک بادی کودک مواج Intex 66803 از سری محصولات جذاب برای کودکان می باشد که برای استفاده در مسافرت و تفریح به کار می رود.
0 نقد(ها)
20,000,000 ریال
موجود
تشک بادی کمپینگ یک نفره برزنتی intex 67998 محصولی برای کوهنوردان و گردشگران است و مناسب استفاده در کمپینگ نیز می باشد. این محصول دارای ساختار تاشو بوده است و از ضخامت مناسبی برخوردار است.
0 نقد(ها)
17,000,000 ریال
موجود
تشک بادی دو نفره الیاف دار 2023 با عرض 152 بزرگترین سایز تولید شده از تشک های دو نفره الیاف دار اینتکس بوده که در مدل جدید تری با کیفیت ساخت بهتر به بازار محصولات بادی عرضه شده است.
0 نقد(ها)
30,000,000 ریال
موجود
تشک بادی کمپینگ اینتکس از تولیدات intex بوده که یک تشک بادی مسافرتی و تشک بادی یک نفره می باشد که دارای قیمت مناسبی بوده و بدنه آن تولید شده از وینیل با رویه مخمل می باشد که یک وسیله کاربردی و بسیار راحت می باشد که قابل استفاده در مسافرت ها و کمپینگ ها است.
0 نقد(ها)
45,000,000 ریال
موجود
تشک دو نفره طرح دار اینبار با عرضی بزرگتر تولید شده شرکت بست وی است که ابعاد کافی برای جایگیری دو نفر بزرگسال را دارد،
0 نقد(ها)
40,000,000 ریال
موجود
تشک بادی فروزن از جمله تشک های کودک از محصولات اینتکس محسوب می گردد . این تشک بادی از جنس پی وی سی مقاوم در عین حال نرم و لطیف ، ضد آب ،ضد حساسیت بوده که برای رده سنی 3 تا 10 سال طراحی شده است .
0 نقد(ها)
10,000,000 ریال
موجود
تشک بادی کودک بست وی دارای بدنه ضد آب با رویه مواج و نرم بوده و همچنین به دلیل وزن و حجم کم خود در حالت جمع شده در مسافرت ها نیز قابل حمل و استفاده خواهد بود.
0 نقد(ها)
7,500,000 ریال
موجود
تشک کمپینگ اینتکس مدل 68708 یکی دیگر از انواع تشک بادی اینتکس می باشد که قابلیت استفاده در فضای باز را دارد. تشک کمپینگ مدل 68708 ساخته شده از جنس برزنت می باشد و به همین دلیل بر روی چمن، خاک ،ماسه و یا اسفالت وسیمان و آب نیز قابلیت استفاده را دارد.
0 نقد(ها)
14,000,000 ریال
موجود
تشک بادی اینتکس کد 64756 یک تشک بادی تکنفره با عرض 76 سانت و با تحمل وزن 140 کیلوگرم بعنوان یکی دیگر از محصولات اینتکس می باشد که استقبال زیادی از این محصول شده. در واقع تشک بادی 64756 قابلیت استفاده در هر مکان و شرایط را دارا می باشد.
0 نقد(ها)
15,500,000 ریال
موجود
تشک بادی دو نفره الیاف دار با ابعاد 198*137 یکی از تشک های بادی با کیفیت و با دوام شرکت اینتکس بوده که برای استفاده در منزل و مسافرت ها کاربرد خواهد داشت.
0 نقد(ها)
20,000,000 ریال
موجود
تشک بادی طبی با پمپ باد Intex 64765 از سری محصولات پر استفاده و محبوب اینتکس است که می توان به راحتی به انتخاب و خرید آن اقدام کرد.
0 نقد(ها)
24,000,000 ریال
موجود
نمایش 1 - 12 از 62 محصول