کاناپه بادی چند کاره طرح چرم

HA-34

محصول جدید

کاناپه بادی دو نفره مشکی رنگ با دو عدد کوسن بادی ارائه شده است.

300 آیتم ها

29,500,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

کاناپه بادی با قابليت تبديل به تشک دو نفره و تختخواب يکنفره در رنگ مشکی دارای 3 مخزن هوای جداگانه برای اسفاده های گوناگون می باشد. قابل استفاده در منزل، ويلا و محل کار . سبک و قابل حمل می باشد کلیه محصولات ما دارای برچسب تعميرات و 48 ساعت ضمانت تست است.  کیف برزنتی مخصوص حمل و نگهداری راحت تر در  پک قرار دارد.  دو عدد كوسن بادی برای استراحت کردن وجود دارد.مورد استفاده بر روی  آب برای برنزه كردن. از اين محصول در شش حالت استفاده كنيد و لذت ببريد.

طول : 210 سانتی متر
عرض : 164 سانتی متر
ارتفاع : 74 سانتی متر
تحمل وزن : 200 کیلوگرم
وزن : 6.5 کیلوگرم

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

کاناپه بادی چند کاره طرح چرم

کاناپه بادی چند کاره طرح چرم

کاناپه بادی دو نفره مشکی رنگ با دو عدد کوسن بادی ارائه شده است.

کاناپه بادی پنج کاره تولید شرکت بست وی می باشد. کاناپه بادی چرم  دو نفره می باشد. کاناپه های بادی تخت خواب شو مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. زیرا کاربد و کیفیت بالایی دارد.این کاناپه بادی تحمل وزن تا 260 کیلوگرم را داشته. در ادامه به توضیح ویژگی های این کاناپه بادی میپردازیم.

طراحی

طراحی یکی از مهمترین ویژگی های یک کاناپه می تواند باشد زیرا در اولین نگاه ظاهر هر چیزی مهم می باشد و اینکه این کاناپه بادی در دکوراسیون منزل نقش به سزایی دارد. کاناپه بادی پنج کاره ظاهری شیک و ساده دارد که نظر اکثریت مردم را به خود جذب می کند. تخت خواب بادی دارای سطحی مواج است برای گردش هوا به این شکل ساخته شده است و در تمامی کاناپه بادی این سطح مواج یک دست می باشد.

جنس

کاناپه های بادی اکثرا از یک نوع جنس ساخته شده اند فقط روکش آن ها باهم فرق می کند. این کاناپه بادی پنج کاره از پی وی سی سه لایه با روکش چرم مات ساخته شده است. روکش چرم کاناپه بادی باعث می شود این کاناپه جزء کاناپه  های سلطنتی بشمار می آید.

ابعاد و وزن

کاناپه بادی تخت خواب شو دارای بسته بندی سبک و کوچک می باشد. طول این کاناپه 210 سانتی متر و عرض آن 164 سانتی متر  است. و ارتفاع عادی آن در حالت کاناپه بادی 46 سانتی متر است. با توجه به ابعاد شما می توانید یک کاناپه جمع و جور داشته باشید. وزن این کاناپه بادی 7 کیلوگرم است و به راحتی می توان آن را حمل و نقل کرد.

کاربردها

کاناپه بادی تمام چرم دارای پنج ویژگی می باشد.در این بخش می خواهیم 5 کاربرد تخت خواب بادی را  توضیح می دهیم.

1. کاناپه بادی: اولین کاربرد این محصول به عنوان کاناپه بادی می باشد. برای استفاده به عنوان کاناپه بادی قسمت جلویی را به زیر برده و قفل می کنیم تا ثابت بماند.

2. تشک بادی شیب دار: تشک شیب دار باید قسمت زیر را کاملا باز کنید و کاناپه را 180 درجه بچرخانید که پشتی آن یک شیب ملایم ایجاد کند.

3. تشک پشتی دار: برای تبدیل کردن به تشک پشتی دار قفل کاناپه را باز کنید و قسمت زیرین را به جلو بیاورید. و خوابی راحت داشه باشید.

4. تشک بادی: برای داشتن تشک بادی کامل بادی پشتی تشک را خالی کنید . تشک را برعکس کنید و روش دراز بکشید.

5. تخت خواب کودک: آخرین کاربرد این محصول به عنوان تختخواب کودک می باشد که تفاوت بین تخت خواب بادی و تشک بادی در ارتفاع آنها می باشد. با خالی کردن باد پشتی و قفل کردن لایه زیر به رو یک تخت خواب کودک بوجود می آید.

نحوه راه اندازی

یکی از مزایای این کاناپه بادی راه اندازی آسان و سریع این محصول می باشد.

1. در جعبه را باز کنید.

2. محل نصب کاناپه را به خوبی تمیز کنید.

3. کاناپه را از جعبه خارج کرده و روی زمین پهن کنید.

4. محفظه های باد را به ترتیب باد کنید.

5. گیره ها به هر شکلی که دوست دارید متصل کنید و از یکی از حالات استفاده کنید.

جمع بندی

کاناپه های بادی تخت خواب شو محصول جدید و کار آمد می باشد. که می توان به راحتی آن را حمل کرد. کاناپه بادی بدلیل 5 کاره بودن مشتریان زیادی دارد. و توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است.

محصولات مرتبط