مبل دو نفره تختخواب شو

75054

محصول جدید

مبل تخت خواب شو 5 كاره با روکش مخمل جیر می باشد.

این محصول موجود نیست

6,500,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

کاناپه بادی مشکی رنگ ساخته شده از پی وی سی سه لایه با روکش چرم بسیار مر غوب می باشد. این کاناپه پنج کاره یکی از پرفروشترین کاناپه های بادی می باشد که در نقد و بررسی به طور کامل پنج حالت کاناپه بادی مشکی را توضیح می دهیم.کاناپه بادی تخت خواب شو دارای پمپ برقی پر توان می باشد.

طول : 188 سانتي متر
عرض : 152 سانتي متر
ارتفاع : 64 سانتي متر
تحمل وزن : 273 كيلوگرم
وزن : 7 کیلوگرم

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

مبل دو نفره تختخواب شو

مبل دو نفره تختخواب شو

مبل تخت خواب شو 5 كاره با روکش مخمل جیر می باشد.

کاناپه بادی پنج کاره تولید شرکت بست وی می باشد. کاناپه بادی چرم  دو نفره می باشد. کاناپه های بادی تخت خواب شو مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. زیرا کاربد و کیفیت بالایی دارد.این کاناپه بادی تحمل وزن تا 273 کیلوگرم را داشته. در ادامه به توضیح ویژگی های این کاناپه بادی میپردازیم.

طراحی

طراحی یکی از مهمترین ویژگی های یک کاناپه می تواند باشد زیرا در اولین نگاه ظاهر هر چیزی مهم می باشد و اینکه این کاناپه بادی در دکوراسیون منزل نقش به سزایی دارد. کاناپه بادی پنج کاره ظاهری شیک و ساده دارد که نظر اکثریت مردم را به خود جذب می کند. تخت خواب بادی دارای سطحی مواج است برای گردش هوا به این شکل ساخته شده است و در تمامی کاناپه بادی این سطح مواج یک دست می باشد.

جنس

کاناپه های بادی اکثرا از یک نوع جنس ساخته شده اند فقط روکش آن ها باهم فرق می کند. این کاناپه بادی پنج کاره از پی وی سی سه لایه با روکش چرم مات ساخته شده است. روکش چرم کاناپه بادی باعث می شود این کاناپه جزء کاناپه  های سلطنتی بشمار می آید.

ابعاد و وزن

کاناپه بادی تخت خواب شو دارای بسته بندی سبک و کوچک می باشد. طول این کاناپه 188 سانتی متر و عرض آن 152 سانتی متر  است. و ارتفاع عادی آن در حالت کاناپه بادی 46 سانتی متر است. با توجه به ابعاد شما می توانید یک کاناپه جمع و جور داشته باشید. وزن این کاناپه بادی 7 کیلوگرم است و به راحتی می توان آن را حمل و نقل کرد.

کاربردها

کاناپه بادی تمام چرم دارای پنج ویژگی می باشد.در این بخش می خواهیم 5 کاربرد تخت خواب بادی را  توضیح می دهیم.

1. کاناپه بادی: اولین کاربرد این محصول به عنوان کاناپه بادی می باشد. برای استفاده به عنوان کاناپه بادی قسمت جلویی را به زیر برده و قفل می کنیم تا ثابت بماند.

2. تشک بادی شیب دار: تشک شیب دار باید قسمت زیر را کاملا باز کنید و کاناپه را 180 درجه بچرخانید که پشتی آن یک شیب ملایم ایجاد کند.

3. تشک پشتی دار: برای تبدیل کردن به تشک پشتی دار قفل کاناپه را باز کنید و قسمت زیرین را به جلو بیاورید. و خوابی راحت داشه باشید.

4. تشک بادی: برای داشتن تشک بادی کامل بادی پشتی تشک را خالی کنید . تشک را برعکس کنید و روش دراز بکشید.

5. تخت خواب کودک: آخرین کاربرد این محصول به عنوان تختخواب کودک می باشد که تفاوت بین تخت خواب بادی و تشک بادی در ارتفاع آنها می باشد. با خالی کردن باد پشتی و قفل کردن لایه زیر به رو یک تخت خواب کودک بوجود می آید.

نحوه راه اندازی

یکی از مزایای این کاناپه بادی راه اندازی آسان و سریع این محصول می باشد.

1. در جعبه را باز کنید.

2. محل نصب کاناپه را به خوبی تمیز کنید.

3. کاناپه را از جعبه خارج کرده و روی زمین پهن کنید.

4. محفظه های باد را به ترتیب باد کنید.

5. گیره ها به هر شکلی که دوست دارید متصل کنید و از یکی از حالات استفاده کنید.

جمع بندی

کاناپه های بادی تخت خواب شو محصول جدید و کار آمد می باشد. که می توان به راحتی آن را حمل کرد. کاناپه بادی بدلیل 5 کاره بودن مشتریان زیادی دارد. و توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است.

محصولات مرتبط