کاناپه بادی تاجدار سلطنتی

HA-35

محصول جدید

کاناپه بادی تاج دار سلطنتی که با بقیه کاناپه های بادی متفاوت می باشد و به صورت تک کاره می باشد و برای پذیرایی از مهمانها بسیار مناسب است.

300 آیتم ها

27,000,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

کاناپه بادی تاج دار سلطنتی اینتایم از جمله کاناپه های بادی حرفه ای و محبوب می باشد به دلیل طراحی زیبایی که دارد بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. جنس کاناپه بادی ساخته شده از پی ویی سی سه لایه با روکش چرم می باشد.  کاناپه بادی تاج دار دارای کیف حمل و نقل می باشد برای راحتی بیشتر در جابجایی می باشد.کاناپه های بادی  را می توان در اتاق خواب ، اتاق نشیمن و حتی در محل کار استفاده کرد.

طول : 210 سانتی متر
عرض : 164 سانتی متر
ارتفاع : 74 سانتی متر
تحمل وزن : 200 کیلوگرم
وزن : 7 کیلوگرم

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

کاناپه بادی تاجدار سلطنتی

کاناپه بادی تاجدار سلطنتی

کاناپه بادی تاج دار سلطنتی که با بقیه کاناپه های بادی متفاوت می باشد و به صورت تک کاره می باشد و برای پذیرایی از مهمانها بسیار مناسب است.

کاناپه بادی تاجدار

کاناپه بادی تاجدار یکی از کاناپه های تولید شده شرکت اینتایم می باشد. که طراحی متفاوت تری نسبت  به کاناپه های دیگر دارد. طراحی بسیار زیبا و شیک دارد. این کاناپه با توجه به تاجدار بودن بسیار مناسب برای پذیرایی می باشد.

طراحی و ساخت

همانطور که گفتیم طراحی که این کاناپه بادی به صورت تک کاره می باشد برای پذیرایی و زیبایی دکوراسیون طراحی شده است. دارای طراحی مواج در قسمت نشیمن گاه و پشتی می باشد که هوا به راحتی رد و بدل شود و بدن تعریق نکند.

جنس بدنه

جنس بدنه از ویژگی های مهم یک محصول می باشد . این کاناپه بادی تک کاره از پی وی سی  سه لایه با روکش چرم مات ساخته شده است و از استحکام بالایی برخوردار است. این نوع جنس کاناپه در برابر آب نیز مقاوم می باشد. این کاناپه را در فضای باز نیز قابل استفاده می باشد.

ابعاد و تحمل وزن

ابعادی که این کاناپه بادی تک کاره دارد برای نشستن دو نفر بسیار مناسب می باشد. ابعادی معادل ( طول 210 سانتی متر عرض 164 سانتی متر و ارتفاع 74 سانتی متر) تا بالای نشیمنگاه می باشد. و تحمل وزنی تا 200 کیلوگرم را دارد. و کم کردن باد می توانید تحمل وزن کاناپه را افزایش دهید.

راه اندازی

برای نصب این کاناپه بادی ابتدا محلی را که می خواهید کاناپه را قرار دهید تمیز کنید و هیچ شی برنده و تیزی قرار داشته باشد. بعد جعبه را باز کنید و کاناپه بادی را پهن گنید و توسط پمپ باد که از قسمت پمپ های باد اینتکس سفارش می دهید تمام محفظه های را باد کنید و از کاناپه بادی خود لذت ببرید.

روش نگهداری

برای طول عمر بیشتر کاناپه های بادی باید نکاتی را رعایت کنید. اولین نکته و مهمترین آن برخورد نکردن با اشیا نوک تیز و برنده می باشد. البته در صورت سوراخ شدن نیز قابل تعمیر می باشد.و نکته بعدی که به هیچ عنوان روی کاناپه پرش نکند که شبکه های داخلی از هم جدا بشود که قابل تعمیر نمی باشد.

محصولات مرتبط